На кордоні продовжують вилучати цигарки
Жителі України та сусідніх держав продовжують спроби контрабандного завезення до нашої країни цигарок.

Днями, у міжнародних автомобільних пунктах пропуску «Нові Яриловичі» та «Сеньківка» у громадянки Білорусі та громадянина України вилучено відповідно 110 та 100 пачок цигарок білоруського виробництва, які вони приховували в особистих речах.
Вже сього дні вранці, в пункті пропуску «Нові Яриловичі», при огляді рейсового автобусу «Клайпеда – Херсон», яким керував 59-річний громадянин України, серед особистих речей пасажирів в багажному відділенні, виявлено 4000 пачок цигарок іноземного виробництва.
Власником виявився вантажу водій автобусу.
За порушення митних правил правопорушники притягнуті до адміністративної відповідальності, а цигарки вилучені, повідомила прес-служба прикордонного загону.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.