Сьогодні тролейбуси №10 та №11 відновили свій рух по вул.Героїв Чорнобиля
У Чернігові сьогодні, 21 жовтня, відновився рух тролейбусів вулицями Козацькою, Героїв Чорнобиля та 77-ї Гвардійської дивізії, а саме маршрутів: №10 «Автозавод — Бобровиця» та №11 «вулиця Незалежності — Бобровиця».
Наразі на цих тролейбусних маршрутах працює по 6 машин. До речі, маршрут № 11 обслуговують тільки нові низькопідлогові тролейбуси.
Автобусні маршрути №21 та №26 відновили свій рух по вул.Героїв Чорнобиля з 16 жовтня, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.