Визначено переможців змагань "Найсильніший пожежний-рятувальник Чернігівської області - 2019"
На спортивно-оздоровчому комплексі обласного Управління ДСНС вперше пройшли змагання "Найсильніший пожежний-рятувальник Чернігівської області - 2019". Проводились вони за міжнародним форматом "Firefighter Combat Challenge".
Аби позмагатися за звання найкращого до обласного центру прибуло 6 команд у складі 30 співробітників підрозділів Оперативно-рятувальної служби.
Учасники, демонструючи свої професійні навички, мали пройти непрості випробовування.
Програма заходу видалася дуже насиченою.
Пожежний слалом (біг зиґзаґами з вантажем); переміщення по площині вантажу за допомогою рятувальної мотузки, “силовий тренажер”, де ударами кувалди необхідно перемістити балку вагою 72,5 кг на 1,5 метра; заливка мішені влучним “пострілом” з пожежного рукава.
На завершення проводилася “евакуація” потерпілого з умовно небезпечної для життя зони. У ролі постраждалого виступав спеціальний навчальний манекен, який потрібно було перенести на 30-метрову відстань до фінішу. Увесь цей комплекс учасники виконували в повному бойовому спорядженні, яке використовується під час ліквідації пожеж і надзвичайних подій.
У змаганнях визначено найкращих рятувальників в індивідуальних забігах та категорії "Тандем OPEN", а у командній естафеті першість вибороли надзвичайники 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Чернігів, другими були спортсмени 2-го Державного пожежно-рятувального загону м. Корюківка, третє місце у 3-го Державного пожежно-рятувального загону м. Прилуки.
За підсумками всіх видів, заслужену перемогу здобули вогнеборці 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Чернігів, друге місце у Аварійно-рятувального загону спецпризначення, а бронзовим призером стали рятувальники 3-го Державного пожежно-рятувального загону м. Прилуки.
Кращі спортсмени в індивідуальних та командних видах, а також переможці та призери змагань "Найсильніший пожежний-рятувальник Чернігівської області - 2019" відзначені кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.