У Чернігові проведуть переоблік неприватизованих квартир
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав розпорядження "Про ведення обліку багатоквартирних будинків та житлових приміщень".
Розпорядження уточнює механізм приведення правовідносин у сфері утримання та управління житловим фондом міста у відповідність до норм чинного законодавства України.
Зокрема, комунальні ЖЕКи мають списати всі житлові будинки зі свого балансу і вести побудинковий облік багатоквартирних будинків на позабалансових рахунках у якості майна, переданого в управління. Також вони мають вести облік житлових приміщень державного житлового фонду та житлового фонду комунальної власності територіальної громади Чернігова в будинках, які перебувають в управлінні підприємств, а також у будинках, які були за рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради списані з балансу або передані на баланс іншим управителям/ОСББ.
При цьому приватизовані житлові приміщення зніматимуться з позабалансового рахунку підприємства (на підставі відповідного розпорядження органу приватизації). А неприватизовані - залишатимуться.
Відділу квартирного обліку та приватизації житлового фонду міської ради цим розпорядженням доручено спільно з комунальними ЖЕКами провести інвентаризацію та сформувати єдину впорядковану базу житлових приміщень державного житлового фонду та житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Чернігова.
Одночасно комунальні ЖЕКи зобов’язані надавати цьому відділу й інформацію щодо житлових приміщень державного житлового фонду та житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, в яких відсутні наймачі, піднаймачі, інші зареєстровані особи.
На необхідності підготовки такого розпорядження чернігівський міський голова раніше неодноразово наголошував на нарадах з керівниками структурних підрозділів міської ради. Проблема назріла давно: фахівці вже тривалий час говорили про необхідність упорядкування обліку неприватизованих квартир у разі передачі всього будинку на баланс ОСББ або зняття його з балансу ЖЕКу, інформує пресслужба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.