Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 11:14:18

На засіданні Колегії рятувальники підвели підсумки проведеної роботи за 9 місяців

19.10.2019   07:42Агенцiя

18 жовтня в Управлінні ДСНС України у Чернігівській області під головуванням начальника Управління полковника служби цивільного захисту Романа Гордового відбулось засідання Колегії, під час якої підведені підсумки роботи оперативно-рятувальної служби за 9 місяців 2019 року.

У заході взяли участь керівний склад апарату Управління, підпорядкованих загонів, міських та районних підрозділів.

Серед питань, які розглянуті під час Колегії - стан з пожежами і надзвичайними подіями на території області, оперативного на них реагування, цивільного захисту населення і територій, матеріально-технічного забезпечення підрозділів, роботи з особовим складом з питань дотримання дисципліни та запобігання корупційним проявам, а також проведення наглядово-профілактичної та інформаційно-роз’яснювальної роботи, направленої на попередження пожеж, надзвичайних подій, випадків загибелі і травмування людей на них.

Підводячи підсумки Колегії, Роман Гордовий поставив керівникам підрозділів ряд завдань щодо покращення роботи з цілодобового моніторингу стану забезпечення пожежної та техногенної безпеки, утримання в постійній готовності підрозділів до реагування на надзвичайні ситуації в умовах осінньо-зимового періоду, дотримання особовим складом дисципліни та законності, проведення серед населення області профілактично-роз`яснювальних заходів.

Крім того, головний рятувальник Чернігівщини акцентував увагу присутніх керівників підрозділів щодо надання допомоги територіальним громадам у створенні підрозділів місцевої пожежної охорони на місцях, повідомило УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 11:04

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста 10:56

Інтерактивною картою вакансій можуть скористатися бажаючі знайти роботу не лише у місті Чернігові, а й у містах Ніжині та Прилуках. Адже заявлені у службу зайнятості вакансії знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 10:40

30 березня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Росія з 30 березня повністю закриває кордони через коронавірус

Росія з 30 березня повністю закриває кордони через коронавірус 10:32

Рух буде обмежено через автомобільні, залізничні, пішохідні, річкові і змішані пункти пропуску, а також через сухопутну ділянку російсько-білоруського державного кордону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини