Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 вересня, 07:53:22

На засіданні Колегії рятувальники підвели підсумки проведеної роботи за 9 місяців

19.10.2019   07:42Агенцiя

18 жовтня в Управлінні ДСНС України у Чернігівській області під головуванням начальника Управління полковника служби цивільного захисту Романа Гордового відбулось засідання Колегії, під час якої підведені підсумки роботи оперативно-рятувальної служби за 9 місяців 2019 року.

У заході взяли участь керівний склад апарату Управління, підпорядкованих загонів, міських та районних підрозділів.

Серед питань, які розглянуті під час Колегії - стан з пожежами і надзвичайними подіями на території області, оперативного на них реагування, цивільного захисту населення і територій, матеріально-технічного забезпечення підрозділів, роботи з особовим складом з питань дотримання дисципліни та запобігання корупційним проявам, а також проведення наглядово-профілактичної та інформаційно-роз’яснювальної роботи, направленої на попередження пожеж, надзвичайних подій, випадків загибелі і травмування людей на них.

Підводячи підсумки Колегії, Роман Гордовий поставив керівникам підрозділів ряд завдань щодо покращення роботи з цілодобового моніторингу стану забезпечення пожежної та техногенної безпеки, утримання в постійній готовності підрозділів до реагування на надзвичайні ситуації в умовах осінньо-зимового періоду, дотримання особовим складом дисципліни та законності, проведення серед населення області профілактично-роз`яснювальних заходів.

Крім того, головний рятувальник Чернігівщини акцентував увагу присутніх керівників підрозділів щодо надання допомоги територіальним громадам у створенні підрозділів місцевої пожежної охорони на місцях, повідомило УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.

Виявлено 85 нових випадків COVID-19

Виявлено 85 нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 вересня в області зафіксовано 85 нових випадків COVID-19.

Відбулась презентація книги

Відбулась презентація книги "Волонтерські щоденники" 14:57

Вперше в Україні, в Чернігові, в приміщенні Чернігівського обласного молодіжного центру відбулась презентація книги Євгена Зінича «Волонтерські щоденники».