Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 13:12:12

Протягом тижня вилучено 78 кг незаконно добутої риби та 19 заборонених знарядь лову, - Чернігівський рибоохоронний патруль

18.10.2019   10:48Агенцiя

У період з 10 по 17 жовтня Чернігівський рибоохоронний патруль задокументував 17 порушень природоохоронного законодавства.

Так, зафіксовано 11 порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), в тому числі одне з ознаками кримінального правопорушення, чотири - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та два – за ст. 88 – 1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів).

Всього у порушників вилучено 78 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 19 од. заборонених знарядь лову. Збитки, завдані рибному господарству, склали 15 419 грн.

Для прикладу, 11 жовтня під час перевірки потенційних місць незаконної торгівлі водними біоресурсами у м. Ніжин державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля на  ринках міста викрито два випадки незаконного збуту водних біоресурсів. На центральному ринку місцева жителька продавала 25 кг живої риби (плоскирка, щука, головень, плітка та лин). В районі привокзального ринку мешканець с. Анисів Чернігівського району торгував карасями сріблястими загальною вагою 2 кг.

В обох випадках документів, які б підтверджували законність придбання водних біоресурсів та сертифіката якості у громадян не було. На осіб складено протоколи за ст. 88 – 1 КУпАП. Санкція статті передбачає накладення штрафу від 540 до 1 700 грн. Матеріали справи передано до Ніжинського міськрайонного суду.

Того саме дня на р. Десна, біля с. Смолин Чернігівського району виявлено місцевого жителя, який виловлював рибу за допомогою забороненого знаряддя лову – сіткою одностінкою. В протизаконний спосіб порушник виловив 37 екз. плітки загальною вагою понад 4 кг. Збитки склали 3 145 грн.

На браконьєра складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП, який направлено до Чернігівського районного суду для притягнення винної особи до відповідальності. Незаконно добута риба та заборонене знаряддя лову вилучено.

Останні новини Чернігівщини

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

Нагородили воїнів-танкістів, які повернулися зі Сходу України

Нагородили воїнів-танкістів, які повернулися зі Сходу України 12:32

Після тривалого перебування на фронті, повернулися до рідних домівок в селище Гончарівське військовослужбовці першої окремої танкової Сіверської бригади.

Обласний конкурс

Обласний конкурс "Кращий товар Чернігівщини" - 2020 12:19

8 липня оголошується початок щорічного обласного конкурсу «Кращий товар Чернігівщини» - 2020.

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:10

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 10 липня, в Чернігівській області ще 11 пацієнтів одужали від COVID-19.