Відбувся національно-патріотичний захід для студентської молоді Прилук
16 жовтня на спортивному майданчику Прилуцької гімназії №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна, для студентської молоді міста відділом сім'ї, молоді та спорту міської ради проведено національно-патріотичний захід “Покрова героїв”, присвячений Дню захисника України та Дню Українського козацтва.
До заходу долучилися заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Шкуренко та представники Прилуцького об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергій Гмиря та Юрій Шматко.
Участь у патріотичних змаганнях взяли команди трьох вищих навчальних закладів міста: Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу імені І.Я.Франка, Прилуцького агротехнічного коледжу та Прилуцького професійного ліцею.
Юнаки демонстрували свої можливості у наступних видах змагань:
комбінована воєнізована естафета;
туристична переправа;
розбирання та збирання автомату;
стрільба з пневматичної зброї;
підтягування до перекладини.
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.