Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 лютого, 09:00:45

За незаконне зберігання зброї засуджено до 3 років позбавлення волі

17.10.2019   08:00Агенцiя

Судом було встановлено, що обвинувачений, за місцем тимчасового мешкання в с. Привільне Сновського району, без передбаченого законом дозволу, зберігав автомат Калашникова, снайперську гвинтівку Драгунова та понад 500 бойових припасів.

Колегія суддів Чернігівського апеляційного суду 07 жовтня цього року за скаргою прокурора скасувала у зв’язку з м’якістю призначеного покарання вирок суду першої інстанції, яким жителя міста Брянка Луганської області за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України (придбання, носіння та зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу) із застосуванням ст. 69 КК України засуджено до 200 годин громадських робіт.

Зброю та набої обвинувачений, будучи військовослужбовцем, свідомо незаконно вивіз із зони проведення антитерористичної операції. Прокурором доведено, що суд першої інстанції при ухваленні вироку цього не врахував.

Також сторона обвинувачення звернула увагу суду на ступінь тяжкості скоєного злочину, його суспільну небезпеку, вид зброї та кількість боєприпасів. Вказані обставини не давали підстав суду призначати покарання у виді громадських робіт.

Як результат, апеляційний суд підтвердив обґрунтованість правової позиції прокурора та засудив обвинуваченого до 3 років позбавлення волі.

Вирок набрав законної сили, повідомила прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини