Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 14:20:19

Прилуки відзначають День Українського козацтва

12.10.2019   11:49Агенцiя

11 жовтня напередодні Дня Українського козацтва та з нагоди 305-ї річниці побудови міської полкової скарбниці на площі Мономаха відбувся урочистий захід «Дух, сила і звитяга українського народу».

Зі святом усіх присутніх привітала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Шкуренко, побажавши всім миру, благополуччя та достатку. Зазначила, що це свято об'єднує цілі століття, поєднує діяння як славних полководців минулого, так і сьогодення, тому закликала молоде покоління українців шанувати пам'ять предків та плекати традиції українського народу.

Зі словами привітань звернувся до присутніх учасник бойових дій в зоні АТО, представник громадської організації "Учасники АТО "ЩИТ" Олександр Єрьомін.

Відзначення Дня Українського козацтва є нагодою ще раз зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які славетними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу і незалежність. На їхніх подвигах ми, українці, відроджуємо власну гідність і національну свідомість на справжніх патріотичних цінностях, які є основою нашої перемоги над будь-якими ворогами.

Присутні дізнались про історію виникнення козацтва, його звичаї та традиції, а також про доблесний шлях Прилуцького полку та його славетних ватажків.

З музичними привітаннями долучилися до свята й виконавці міського Будинку культури, подарувавши присутнім українську пісню, а силу козацького духу продемонстрували вихованці Прилуцького козацького куреня імені Івана Сірка.

Останні новини Чернігівщини

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини