Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 00:17:16

Козелецький район: піротехніки ДСНС знищили 26 артилерійських снарядів та протитанкову міну

12.10.2019   09:11Агенцiя

11 жовтня о 07:00 до Служби порятунку "101" у Козелецькому районі надійшло повідомлення про те, що неподалік м. Остер на відкритій території місцеві жителі під час випасання худоби виявили 4 предмети, схожі за ознаками на боєприпаси.

Про знахідки люди сповістили рятувальників, а місце виявлення вибухонебезпечних предметів було взято під охорону співробітниками Національної поліції.

За викликом на місце події прибули фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області.

Рятувальники встановили, що це 3 артилерійські снаряди калібром 152 мм та протитанкова міна ТМ-62. При обстеженні прилеглої території додатково було виявлено арсенал боєприпасів, а саме: 3 артилерійські снаряди калібром 152 мм, 9 артилерійських снарядів калібром 122 мм та 11 артилерійських снарядів калібром 85 мм.

Після проведення невідкладних робіт вибухонебезпечні предмети в кількості 27 одиниць були вивезені спецавтомобілем у визначене місце та о 13:40 знищені у встановленому порядку, повідомляє УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини