Призовників Чернігівщини урочисто проводжали до лав Збройних Сил України
Напередодні відзначення Дня захисника України 9 жовтня у Чернігові урочисто провели 46 призовників з усієї області до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.
Батьки та рідні майбутніх захисників, представники органів влади, бійці АТО та ООС, вихованці навчальних закладів міста зібралися на майданчику біля пам’ятного знаку «Борцям за волю і незалежність України».
Вшановуючи пам’ять захисників України різних поколінь, учасники заходу встановили корзину квітів до пам’ятного знаку.
Успішного проходження служби та напутні слова майбутнім воїнам висловили виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова, заступник голови обласної ради Арсен Дідур, військовий комісар обласного військового комісаріату Олександр Криворучко, заступник голови Чернігівського відділення Української спілки ветеранів Афганістану Анатолій Кирилюк.
– У всі часи захист рідної землі був у нашого народу найсвятішим обов’язком. Тож будьте достойними наступниками військових традицій і подвигів українських воїнів та гідно виконуйте військовий обов’язок на благо Батьківщини, – звернулася до призовників Наталія Романова.
Вихованці обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді подарували майбутнім захисникам власноруч зроблені обереги — ляльок-мотанок «Подорожниць». А матері загиблих героїв АТО та ООС вручили юнакам символічних янголів-охоронців.
На добру службу призовників благословив настоятель храму Святої Великомучениці Катерини Православної Церкви України, протоієрей отець Роман (Кіник).
Справжнім подарунком для всіх присутніх стали показові вправи з рукопашного бою військовослужбовців Чернігівського батальйону Нацгвардії та виступ кінологів Чернігівського прикордонного загону.
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.