На Срібнянщині виявлено правопорушника з понад 30 кг карасів
Дев’ятого жовтня в ході проведення рибоохоронного рейду водоймами Срібнянського району Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито грубе порушення Правил рибальства.
На озері поблизу с. Артеменків житель смт Срібне за допомогою 3 од. сіток ловив рибу з човна.
У правопорушника вилучено 173 екз. карася сріблястого, загальною вагою понад 31 кг, заборонені знаряддя лову та гумовий човен.
Збитки, завдані рибному господарству України, склали 2 941 грн.
Складений протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП буде направлений до Срібнянського районного суду для притягнення винної особи до відповідальності.
Останні новини Чернігівщини
29 січня: цей день в Україні і світі 08:29
День 1436 Російська агресія - Day 1436 Russian aggression
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
28 січня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression