Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 01:33:12

У Чернігові почався опалювальний сезон у закладах дошкільної освіти та пологовому будинку

08.10.2019   09:01Агенцiя

Міський голова Владислав Атрошенко підписав розпорядження «Про початок опалювального сезону 2019-2020 років у закладах дошкільної освіти та КНП «Пологовий будинок».

Згідно документу АТ «Облтеплокомуненерго», підрозділ «Чернігівська теплоелектроцентраль» ТОВ фірми «ТехНова» та ПП «Спеціальна енергетична компанія» мають розпочати теплопостачання закладів дошкільної освіти та пологового будинку з 7 жовтня.

Управління освіти та управління охорони здоров’я міської ради мають своєчасно вжити заходів щодо усунення причин, які заважають розпочати обігрів приміщень, тримати на контролі початок опалювального сезону, інформрес-служба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини