Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 грудня, 05:48:49

Підведення підсумків Днів Сталої Енергії в Ніжині

05.10.2019   09:28Агенцiя

В рамках Європейської ініціативи «Угода мерів» у Ніжині з 28 вересня по 4 жовтня проведено Дні Сталої Енергії, головною метою яких є популяризація ідей енергозбереження та енергоефективності.

Протягом тижня на різних локаціях міста відбувалися просвітницькі заходи, які організував сектор  інвестиційної діяльності та енергоефективності виконавчого комітету

Розпочались Дні популяризації енергозбереження 28 вересня з конкурсу-виставки еко-сумок, дитячих малюнків на тему енергозбереження та навколишнього середовища, виробів із вторинної сировини. Цьогоріч на виставці також були присутні представники банку, які працюють у державній програмі кредитування «Теплі кредити».

Потім, 01 жовтня на території Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбувся спортивно-розважальний захід «Еко-перегони» на самокатах. В змаганнях прийняли участь дітки 1-4 класів загальноосвітніх шкіл міста.

02 жовтня відбувся міжрегіональний форум енергоефективності та сталого розвитку на тему: "Підвищення енергоефективності будівель як необхідна умова сталого розвитку громад". В цей же день за участь Молодіжного центру відбулося ЕКО-сафарі, під час якого було зібрано та по сортировано 90 кг сміття.

Працівники Центральної бібліотечної системи провели вісім різноплавнових інформаційних заходів. Зокрема, проведено інтерактивну гру «SMART-ДІМ», тренінги, лекції, тощо.

А для переможців міських олімпіад відбулися пізнавальні екскурсії до Спеціалізованого авіаційного загону та до пункту сортування сміття міського полігону твердих побутових відходів.

В рамках проведених заходів намагались привернути увагу дітей до необхідності збереження природних ресурсів та енергії, які щодня використовуються.

Дні Сталої Енергії завершилися нагородженням активних учасників, які долучилися до проведення заходів і роблять вагомий вклад у впровадження енергозбереження.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко вручив Грамоти та Подяки міського голови Анатолія Лінник за активну участь у Днях Сталої енергії всім учасникам заходу та відмітив цінними подарунками переможців конкурсів.

За результатами конкурсу Еко-сумка 1 місце виборола ЗОШ №9, 2 місце отримала команда Будинку дітей та юнацтва, а ЗОШ №10 посіла 3 місце.

За результатами конкурсу дитячих малюнків на тему енергозбереження та навколишнього середовища  1 місце отримав дошкільний навчальний заклад №2, 2 – Будинок дітей та юнацтва, 3 місце посіли вихованці дошкільного навчального закладу №17.

За результатами конкурсу виробів із вторинної сировини 1 місце здобув дошкільний навчальний заклад №13, 2 місце- дошкільний навчальний заклад №2, 3 місце посів дитячий навчальний заклад №1.

Дні Сталої Енергії – це комплекс заходів, який дозволив звернути увагу мешканців міста на необхідність ощадливого ставлення до енергоресурсів та виховати свідомого споживача енергії.

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини