У Чернігові тривають виплати в рамках Програми підтримки народжуваності
Як відомо, у Чернігові при народженні дитини сім’я отримує підтримку від міста. Виплати одноразової матеріальної допомоги таким родинам здійснюються в рамках міської Програми підтримки народжуваності.
Черговий список родин, яким буде надана матеріальна допомога, затвердив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 3 жовтня.
У жовтні матеріальна допомога при народженні дитини буде надана 150 мешканкам м. Чернігова на загальну суму 1,21 млн грн. А саме:
88 сімей - по 5 тис. грн на першу дитину – на загальну суму 440 тис. грн;
47 сімей - по 10 тис. грн на другу дитину – на загальну суму 470 тис. грн;
13 сімей - по 20 тис. грн на третю дитину – на загальну суму 260 тис. грн;
1 сім’я - 20 тис. грн на четверту дитину;
1 сім’я - 20 тис. грн на п’яту дитину.
Програма підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2017-2022 роки затверджена за ініціативи Чернігівського міського голови рішенням Чернігівської міської ради від 21.09.2017 року № 23/VII-3 зі змінами №27/VII-6, №35/VII-15, інформує прес-служба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.