В ОДА відбулися співбесіди з керівниками територіальних органів ЦОВВ
Під час селекторної наради, що відбулася наприкінці минулого тижня, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук дав доручення очільникам областей проаналізувати діяльність територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади. Він хоче знати думку облдержадміністрацій стосовно якості роботи керівників цих органів перед тим, як Уряд прийматиме кадрові рішення. Має бути врахована і позиція представників громадського сектору.
Тож в Чернігівській ОДА під керівництвом виконуючої обов’язки голови облдержадміністрації Наталії Романової відбулися співбесіди з очільниками ряду територіальних органів ЦОВВ.
До співбесід долучився голова Громадської ради при облдержадміністрації Ігор Москаленко.
Розмова була принциповою, враховувався як досвід роботи керівників, прозорість і відкритість їх діяльності, так і їх здатність оперативно реагувати на виклики, пов’язані з реформами, що впроваджуються в державі, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.