Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 14:11:12

Прокурорами вкотре забезпечено конституційне право на звернення

28.09.2019   10:24Агенцiя

Заступник прокурора області Ігор Юшин та начальник відділу прокуратури області Андрій Криворучко провели особистий прийом ув’язнених у Державній установі «Чернігівський слідчий ізолятор».

З метою з’ясування реального стану дотримання прав осіб в ув’язненні на матеріально-побутове та медико-санітарне забезпечення оглянуто територію установи та її приміщення. Водночас, проведено особистий прийом ув’язнених.

В ході спілкування з прокурорами в’язням надано необхідні змістовні роз’яснення з приводу, передусім, порядку оскарження дій чи бездіяльності слідчого, реагування на судові рішення або на факти неправомірних дій працівників поліції чи прокурора.

Одночасно, ураховуючи інформацію, викладену у письмових скаргах в’язнів, їх рідних прокурорами додатково перевірено питання дотримання законодавства під час розгляду та вирішення звернень громадян адміністрацією Чернігівського СІЗО.

За результатами вивчення заступником прокурора області наголошено на необхідності приділення адміністрацією установи належної уваги стану додержання вимог законодавства про попереднє ув’язнення, безумовного забезпечення гідних умов тримання та внесено документ реагування, інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини