Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 жовтня, 08:02:05

Прокурорами вкотре забезпечено конституційне право на звернення

28.09.2019   10:24Агенцiя

Заступник прокурора області Ігор Юшин та начальник відділу прокуратури області Андрій Криворучко провели особистий прийом ув’язнених у Державній установі «Чернігівський слідчий ізолятор».

З метою з’ясування реального стану дотримання прав осіб в ув’язненні на матеріально-побутове та медико-санітарне забезпечення оглянуто територію установи та її приміщення. Водночас, проведено особистий прийом ув’язнених.

В ході спілкування з прокурорами в’язням надано необхідні змістовні роз’яснення з приводу, передусім, порядку оскарження дій чи бездіяльності слідчого, реагування на судові рішення або на факти неправомірних дій працівників поліції чи прокурора.

Одночасно, ураховуючи інформацію, викладену у письмових скаргах в’язнів, їх рідних прокурорами додатково перевірено питання дотримання законодавства під час розгляду та вирішення звернень громадян адміністрацією Чернігівського СІЗО.

За результатами вивчення заступником прокурора області наголошено на необхідності приділення адміністрацією установи належної уваги стану додержання вимог законодавства про попереднє ув’язнення, безумовного забезпечення гідних умов тримання та внесено документ реагування, інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Сновщини швидко розшукала зниклу школярку і повернула її батькам

Поліція Сновщини швидко розшукала зниклу школярку і повернула її батькам 07:54

Поліцейські всього за дві години після повідомлення про зникнення встановили місцезнаходження неповнолітньої.

Козелецький район: піротехніки ДСНС знищили артилерійський снаряд часів минулих війн

Козелецький район: піротехніки ДСНС знищили артилерійський снаряд часів минулих війн 07:51

27 жовтня о 12:00 фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС в області було вилучено та знищено у встановленому порядку артилерійський снаряд калібром 152 мм часів минулих війн.

28 жовтня - Міжнародний день анімації

28 жовтня - Міжнародний день анімації 07:41

А все це почалося з мультиків ... Сучасні технології дозволяють зараз кваліфікованим аніматорам витворяти на наших блакитних екранах таке, про що в далекому 1892-му році навіть і не мріяли, і навіть (майже напевно) це ще не могло б наснитися в самому казковому сні.

Чернігів: з 28 жовтня по 13 листопада учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, учні 5-11 класів – дистанційно

Чернігів: з 28 жовтня по 13 листопада учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, учні 5-11 класів – дистанційно 20:02

У Чернігові з 28 жовтня учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, а учні 5-11 класів – дистанційно. Це триватиме до 13 листопада включно.