Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 12:08:52

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 4 пожежі

27.09.2019   10:16Агенцiя

Упродовж минулої доби в підрозділах Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини на чергуванні перебувало 190 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі, 2 з яких виникли в житловому секторі громадян, 1 на транспорті, 1 в природних екологічних системах.

Триває ліквідація пожеж на торфовищах біля сіл Стодоли та Оленівка на території Ніжинського та Борзнянського районів. Загальна площа загоряння складала 17 га.

Станом на 8:00 27 вересня вогнеборцям залишається ліквідувати горіння на площі близько 15 га.

Від підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області на гасіння залучено 22 чоловіка особового складу та 6 одиниць спеціальної техніки, повідомило УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.