Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 жовтня, 07:30:24

Залишено без розгляду позов публічного акціонерного товариства про стягнення з Державного бюджету України майже 400 млн грн шкоди

27.09.2019   08:14Агенцiя

Органами прокуратури області проводиться системна робота, спрямована на недопущення порушення інтересів держави та безпідставного стягнення бюджетних коштів на користь приватних суб’єктів господарювання.

За результатами проведеної роботи встановлено, що Чернігівським окружним адміністративним судом розглядається справа за позовом Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації про визнання протиправною бездіяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з перегляду тарифу на послуги розподілу природного газу для цього товариства та стягнення на користь позивача завданої цим матеріальної шкоди за рахунок коштів Державного бюджету України, що, з урахуванням зміни позовних вимог, склала 393303155,08 грн.

До розгляду справи залучено також третю особу на стороні відповідача – Державну казначейську службу України.
   
Враховуючи актуальність розгляду вказаної справи судом та з метою недопущення порушення інтересів держави, регіональною прокуратурою 14.05.2019 здійснено вступ у розгляд цієї справи на стороні Державної казначейської служби України. У ході подальшого її розгляду, позивач подав заяву про залишення позову без розгляду, яку 18.09.2019 судом задоволено.
   
Таким чином, попереджено вибуття з Державного бюджету України майже 400 млн грн.
     
Прес-служба прокуратури Чернігівської області, что подальша робота з цих питань триває.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: з 28 жовтня по 13 листопада учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, учні 5-11 класів – дистанційно

Чернігів: з 28 жовтня по 13 листопада учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, учні 5-11 класів – дистанційно 20:02

У Чернігові з 28 жовтня учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, а учні 5-11 класів – дистанційно. Це триватиме до 13 листопада включно.

Виявлено 110 нових випадків COVID-19

Виявлено 110 нових випадків COVID-19 17:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 27 жовтня зафіксовано 110 нових випадків інфікування COVID-19.

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце 15:04

Талалаївське відділення поліції розслідує кримінальне провадження за фактом зникнення у повному складі членів територіальної виборчої комісії зі свого робочого місця, де вони мали проводити підрахунок голосів.

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму 14:53

Комфортні сучасні локації можуть створюватися власними руками і без великих бюджетних коштів.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 14:45

27 жовтня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.