Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 13:27:10

Залишено без розгляду позов публічного акціонерного товариства про стягнення з Державного бюджету України майже 400 млн грн шкоди

27.09.2019   08:14Агенцiя

Органами прокуратури області проводиться системна робота, спрямована на недопущення порушення інтересів держави та безпідставного стягнення бюджетних коштів на користь приватних суб’єктів господарювання.

За результатами проведеної роботи встановлено, що Чернігівським окружним адміністративним судом розглядається справа за позовом Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації про визнання протиправною бездіяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з перегляду тарифу на послуги розподілу природного газу для цього товариства та стягнення на користь позивача завданої цим матеріальної шкоди за рахунок коштів Державного бюджету України, що, з урахуванням зміни позовних вимог, склала 393303155,08 грн.

До розгляду справи залучено також третю особу на стороні відповідача – Державну казначейську службу України.
   
Враховуючи актуальність розгляду вказаної справи судом та з метою недопущення порушення інтересів держави, регіональною прокуратурою 14.05.2019 здійснено вступ у розгляд цієї справи на стороні Державної казначейської служби України. У ході подальшого її розгляду, позивач подав заяву про залишення позову без розгляду, яку 18.09.2019 судом задоволено.
   
Таким чином, попереджено вибуття з Державного бюджету України майже 400 млн грн.
     
Прес-служба прокуратури Чернігівської області, что подальша робота з цих питань триває.

Останні новини Чернігівщини

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини