Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 листопада, 02:43:30

Збір оплати за паркування в Чернігові може змінитися

25.09.2019   10:26Агенцiя

Вивчити сучасні механізми збору оплати за паркування автотранспорту на паркувальних майданчиках міста доручив підлеглим – міському управлінню економіки та Муніципальній варті – Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Це питання обговорювалося в міській раді на розширеній нараді 24 вересня.

- Ми маємо збиткову діяльність по паркуванню і одночасно - несучасне місто, невикористання вже загальноприйнятих у світі технологій, здивованих іноземців і т. д. Загалом, маємо негативні наслідки для міста, - окреслив проблему міський голова.

Вихід він вбачає у запровадженні сучасних механізмів оплати паркування – зокрема, через телефон.

- Нам бажано було би піти по шляху конкретно якоїсь моделі, яка вже запроваджена в якомусь місті, яку можна виїхати і побачити. Щоб не винаходити велосипед, - сказав мер. - Задача наступна: фінансовий результат повинен бути хоча б не гіршим ніж зараз, але плюс виграти має іміджева позиція міста. Щоб водії могли розрахуватися і з мобільного телефону, і з картки, і як завгодно. Треба дати всі можливості які тільки є і все це технічно забезпечити. Якщо буде відеоспостереження, то можна буде ці технічні засоби розмістити і в більш глухих районах.

Найперше міський голова доручив виїхати у цільове відрядження і вивчити організацію збору оплати за паркування в місто Дніпро.

На сьогодні в Чернігові догляд за паркувальними майданчиками на вулицях та збір оплати за паркування автотранспорту здійснює комунальне підприємство «Паркування та ринок».

За 2018 рік доходи від паркування без ПДВ склали 1,4 млн грн. Витрати ж – 2,2 млн грн за рік. З них 750 тис. грн – заробітна плата паркувальників плюс ЄСВ за цих працівників. Окрім того, є ще зарплата начальника відділу парковок, витрати на збір плати за паркування, витрати на очищення снігу на парковках і т. д. У підсумку, збиток 795 тис. грн або 35%, повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини