Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 13:52:05

Фахівці Держгеокадастру опрацювали понад 93,9 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру

20.09.2019   16:10Агенцiя

Від початку 2019 року державні кадастрові реєстратори Чернігівської області опрацювали 93 928 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру.

За заявами громадян фахівці зареєстрували у Державному земельному кадастрі 50 173 земельні ділянки. Найбільша кількість таких ділянок розташована у Чернігівському (5 310), Городнянському (4 387) та Козелецькому (3 983) районах Чернігівської області.

Також державні кадастрові реєстратори Чернігівщини видали 33 054 витяги із кадастрової системи про земельну ділянку, внесли до Державного земельного кадастру відомості (зміни до них) про 431 540 земельних ділянок і видали 103 відомості з Державного земельного кадастру у формі викопіювання з кадастрової карти (плану), повідомила прес-служба Держгеокадастру.

Останні новини Чернігівщини

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини