Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 16:45:38

Відкрили Пам`ятний знак на честь однієї з найстаріших пожежних автоцистерн "ВЕТЕРАН"

18.09.2019   08:09Агенцiя

Біля Чернігівського міського відділу та 1-го Державного пожежно-рятувального загону У ДСНС України у Чернігівській області відбулись урочистості, в ході яких було відкрито Пам`ятний знак на честь однієї з найстаріших пожежних автоцистерн "ВЕТЕРАН".

Слід зазначити, що Чернігівські вогнеборці пройшли довгий майже 245-річний шлях становлення від кінно-бочечних ходів до надсучасних зразків спеціальної техніки і спорядження, завдяки яким рятувальники можуть вчасно і професійно надати допомогу.

Тож як шана всім поколінням пожежних-рятувальників, фахівцями підрозділів з історичних фотокарток та малюнків було відтворено модель одного з ветеранів служби - пожежну автоцистерну спрощеної конструкції на базі шасі автомобіля ГАЗ-63, яка й зайняла своє почесне місце на постаменті.

У заході відкриття взяли участь керівництво Управління ДСНС України у Чернігівській області, міський голова Владислав Атрошенко, ветерани служби, почесні гості.

"Саме люди, які повністю віддають себе справі гасіння пожеж, рятування та надання допомоги тим, хто її потребує завжди були рушійною силою пожежної охорони, а нині Служби порятунку "101". В цей день хочу привітати всіх рятувальників зі святом та побажати мирного неба, безмежного щастя і добра, незгасаючої енергії, незламної сили волі та здійснення всіх заповітних мрій", - зазначив у вітальному слові начальник Управління ДСНС України у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Роман Городовий.

На завершення, Роман Гордовий, Владислав Атрошенко та ветеран служби колишній начальник управління пожежної охорони Василь Лебединець перерізали стрічку на відкриття Пам'ятного знаку, інформує УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression