Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 05:56:28

Ігор Вдовенко: Поважаю людей, які, попри фізичні обмеження, демонструють активну життєву позицію

17.09.2019   09:30Агенцiя

Про це голова обласної ради наголосив у своєму зверненні до учасників відкритої обласної спартакіади «Сильні духом», яка проходила на базі Чернігівського стадіону «Хімік».

Змагання відбувались серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Вітаючи людей з обмеженими фізичними можливостями, які приїхали до міста на Десні з Білорусі, Молдови, з інших регіонів України та з багатьох куточків Сіверського краю аби на рівних позмагатися за право бути одним із кращих серед спортсменів-інвалідів, промовець побажав їм оптимізму, благополуччя та подальших успіхів у спортивній діяльності.

Керівник зазначив, що проведення спартакіади серед сильних духом людей – яскравий приклад того, що жити повноцінним життям, сповненим новими звершеннями та перемогами, гідний кожен громадянин з обмеженими можливостями.

- Незалежно від того, хто займе у нинішніх змаганнях призові місця - всі учасники спартакіади вже є переможцями. Адже своїм прагненням до активного життя, успіхами та досягненнями у спорті ви переконуєте всіх нас, що сила духу перемагає будь-які життєві труднощі, - підкреслив Ігор Вдовенко.

За його словами, ці сильні люди своїм прикладом навчають долати усі перешкоди, які заважають вести повноцінну суспільну діяльність. І усунення таких бар'єрів на шляху до самореалізації осіб із особливими потребами, належить до пріоритетних напрямів соціальної політики обласної представницької та виконавчої влади.

З цією метою, в поточному, сьомому скликанні обласною радою прийнято Програму фінансової підтримки обласних громадських організацій інвалідів та ветеранів на 2016-2020 роки. Також питання соціальної захищеності інвалідів – у постійному полі зору депутатської комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту та у справах учасників АТО. Нею напрацьовано цілу низку рекомендацій та нормативних актів з вирішення проблем громадян із обмеженими фізичними можливостями.

Від імені депутатського корпусу голова обласної ради висловив учасникам спартакіади вдячність за їх мужність і молодечу впертість, з якою вони долають всі труднощі та перешкоди на шляху до омріяної мети.

А на завершення вітального слова Ігор Вдовенко за багаторічну працю, активну громадянську позицію та значну волонтерську допомогу людям із обмеженими можливостями нагородив Почесною грамотою обласної ради та нагрудним знаком Даневич Анну Олександрівну заступника директора з основного виду діяльності та правових питань комунального підприємства «Міський палац культури імені В'ячеслава Радченка» Чернігівської міської ради, повідомив Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41

До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.

У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36

Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини