Призначено нового керівника Чернігівського відділу поліції
Наказом ГУНП в Чернігівській області начальником Чернігівського відділу поліції призначено полковника поліції Домарацького Анатолія Михайловича.
В актовому залі Головного управління Національної поліції особовому складу Чернігівського відділу поліції нового керівника представив начальник ГУНП в Чернігівській області Едуард Альохін.
Він висловив переконання, що робота міського відділу поліції буде стабілізована, а результати його роботи будуть задовольняти всіх, у першу чергу, мешканців Чернігова.
В нараді також взяли участь керівник Чернігівської місцевої прокуратури Сергій Розинка та заступник Чернігівського міського голови Олександр Атрощенко.
Анатолій Домарацький народився 4 травня 1975 року в селі Браниця Бобровицького району.
Після служби у Збройних Силах України в січні 1995 року розпочав роботу у органах внутрішніх справ на посаді міліціонера роти патрульно-постової служби міліції Шевченківського райуправління Головного управління МВС України в місті Києві. В 2011 році закінчив Національну академію внутрішніх справ.
Обіймав різні посади в карному розшуку та міліції громадської безпеки Шевченківського райуправління ГУ МВС України в місті Києві. Очолював відділ поліції на станції «Київ-Пасажирський» Солом'янського управління поліції Національної поліції в місті Києві та відділ Управління поліції охорони в Київській області.
В Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області значний час обіймав посаду начальника Козелецького відділення поліції Ніжинського відділу поліції.
Анатолій Домарацький має статус учасника бойових дій, за час служби неодноразово заохочувався керівництвом, нагороджений відомчими відзнаками МВС України.
Як керівник Анатолій Домарацький має високий рівень професійної компетентності, добрі організаторські здібності, вміє налагоджувати та підтримувати дисципліну в колективі та вірно оцінити службову ситуацію. Завжди готовий брати на себе відповідальність та здатність приймати самостійні рішення, вимогливий у ставленні до підлеглих, має високі моральні якості, інформує Сектор комунікації поліції Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.