Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 04:56:50

У Десні танкісти продовжують змагатися за сто тисяч

01.09.2012   10:40

На військовому полігоні 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗС України, що поблизу селища Десна на Чернігівщині, триває п’ятий день конкурсу на кращий танковий взвод Збройних Сил України.

Сьогодні воїни-танкісти складають іспит на влучність. У складі підрозділів вони відпрацьовують вправу бойових стрільб взводу у наступі та змагаються у дуельній стрільбі танків.

За умовами конкурсу кожному екіпажу для виконання вправ надається шість пострілів з танкової гармати та п’ятдесят набоїв до спареного кулемета. Перший постріл танкісти повинні здійснити не пізніше, ніж через 20 секунд після команди на відкриття вогню. Під час стрільб танкісти демонстрували рівень своєї професійної підготовки та влучності у знищенні умовного противника. Зокрема, з танкової гармати танкісти вражають цілі на відстані понад півтора кілометри, а з кулемета Калашникова танкового – ведуть вогонь по “противнику”, який знаходиться на відстані 500-600 метрів.

З робочою поїздкою на військовий полігон прибув начальник Головного управління виховної та соціально-психологічної роботи Збройних Сил України генерал-майор Олександр Копаниця. За його словами, конкурс на кращий танковий взвод у такому широкому масштабі вперше проводиться у Збройних Силах. Одним з важливих факторів у підвищенні рівня морально-психологічного стану особового складу, задіяного у змаганнях, є головний призовий фонд у сумі 100 тисяч гривень.

– Сьогодні ми будуємо армію майбутнього. Це будуть справжні військові професіонали, – зазначив генерал-майор Олександр Копаниця. – А за умов сьогодення матеріальні стимули у будь-якій справі повинні мати місце.

Він додав, що грошовий приз надає Перший Український Міжнародний Банк. За підсумками змагань кращий танковий взвод вітчизняного війська отримає винагороду в 50 тисяч гривень, а за друге і третє місця передбачено вручити кошти у сумі 30 та 20 тисяч гривень відповідно. Окрім того кращим танкістам керівництво оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України вручить грамоти, наручні годинники та інші цінні подарунки.

Згідно плану проведення змагань у вихідні дні для військовослужбовців пролунає концерт у виконанні артистів Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України. Також конкурсанти з екскурсійною поїздкою відвідають місто Київ: побувають у Києво-Печерській Лаврі, Національному військово-історичному музеї України та Національному музеї історії Великої Вітчизняної війни.

Останні новини Чернігівщини

За якими послугами звертаються до податкової

За якими послугами звертаються до податкової 17:50

Протягом січня-вересня 2020 року до управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області надійшло 56,3 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Про імпорт-експорт Чернігівської області

Про імпорт-експорт Чернігівської області 17:48

У січні–серпні 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 489 млн.дол. США, імпорт – 234 млн.дол.

Ніжинський елеватор

Ніжинський елеватор "Кернела" встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів 17:39

Елеватор «Дружба-Нова» (Ніжинський елеватор агрохолдингу «Кернел») встановив рекорд з відвантаження зерна на залізничний транспорт, завантаживши за 26 годин 86 вагонів-зерновозів, або більше ніж півтора маршрута.

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу "Лелека-100" проходить державні випробування 17:33

На Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека −100».

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 жовтня зафіксовано 254 нових випадків інфікування COVID-19.