Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 14:19:05

Майже 100 монет та авіаційний годинник росіянин намагався вивезти з України

16.09.2019   07:59Агенцiя

Громадянин РФ 1965 року народження випробовував сьогодні вночі свою удачу на кордоні прямуючи з України автомобілем марки «Nissan».

Однак автомобіль, за кермом якого він їхав, прикордонники Чернігівського загону вивели для додаткової перевірки.

Під час проходження прикордонно-митного контролю  у пункті пропуску «Сеньківка» росіянин обрав смугу руху «зелений коридор», тим самим заявивши, що заборонених предметів, матеріалів та товарів, котрі підлягають декларуванню він не має.

Проте додаткова перевірка показала, що це не так. Адже в сумці, яка була в автівці, знайдено  97  монет, які можуть мати історичну чи культурну цінність.

В ході подальшого поглибленого огляду транспортного засобу прикордонники виявили ще й авіаційний годинник. До того ж після спрацювання спеціального вимірювального приладу, з’ясувалося, що радіаційний фон предмету перевищував норму.

Монети та годинник вилучено та передано на відповідні експертизи.

Останні новини Чернігівщини

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

За матеріалами СБУ реальний термін ув’язнення отримав ділок, який на Чернігівщині виготовляв вибухівку для продажу

За матеріалами СБУ реальний термін ув’язнення отримав ділок, який на Чернігівщині виготовляв вибухівку для продажу 14:01

За доказовою базою Служби безпеки 5 років позбавлення волі отримав зловмисник, який займався виготовленням саморобної вибухівки та маскував її під вогнегасники.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:57

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини