Упродовж доби рятувальники ліквідували 21 пожежу у природних екосистемах
Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 54 га, пошкоджено 5 будівель різного призначення. Причиною виникнення зазначених пожеж послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.
Упродовж минулої доби рятувальники підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області здійснювали заходи з ліквідації 21 пожежі, що виникли у природних екологічних системах на території Козелецького, Сновського, Коропського, Куликівського, Менського, Сосницького, Ічнянського, Ніжинського, Менського, Ріпкинського, Чернігівського, Прилуцького, Носівського, біля смт Сосниця та в м. Корюківка, Ічня, Прилуки, Чернігів, Семенівка.
Триває ліквідація пожеж покладів торфу поблизу сіл Смяч Сновського, Ніжинське Ніжинського, Ковпита Чернігівського, Конятин Сосницького, Буянки Ріпкинського районів. На ліквідацію загорянь торфу від підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області залучено 59 чоловік особового складу та 14 одиниць спеціальної техніки. Із загальної площі у 33 га рятувальникам залишається ліквідувати горіння на території 19 га. 11 вересня ліквідовано пожежу торфу біля с. Зруб Ніжинського району.
Продовжуються роботи з ліквідації пожежі на території полігону твердих побутових відходів, яка виникла 09 вересня у м. Прилуки. На гасіння залучено 20 чоловік особового складу та 5 одиниць спеціальної техніки. Вогнеборцям ДСНС із загальної площі у 1 га залишається ліквідувати горіння на площі 0,4 га.
Гасіння триває, повідомило УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression