Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 5 травня, 22:25:21

Розробка Стратегії розвитку Чернігівщини до 2027 року: визначено чотири стратегічні цілі

12.09.2019   09:20Агенцiя

В області триває розробка Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2027 року та Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки.

10 вересня, під головуванням заступника директора Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА Світлани Полторацької відбулося друге засідання профільної робочої групи. Нагадаємо, до її складу входять представники органів влади та громадськості, експерти і науковці.

До обговорення напрацьованого проєкту Стратегії долучився експерт Групи радників з впровадження державної регіональної політики Програми «U-LEAD з Європою» Олександр Волошинський.

Заступник начальника управління стратегії соціально-економічного розвитку Департаменту економічного розвитку Андріаннна Баженова представила стратегічні, оперативні цілі та завдання проєкту Стратегії, попередньо напрацьовані в тематичних підгрупах.

Сформульовано чотири стратегічні цілі: розвиток людського потенціалу, комфортні та безпечні умови для життя, підвищення конкурентоспроможності регіональної економіки, прискорений інноваційний розвиток пріоритетних галузей.

Члени робочої групи домовилися доопрацювати матеріали і зібратися наступного тижня, щоб остаточно узгодити всі позиції.

Після схвалення робочою групою стратегічних, оперативних цілей і завдань буде оголошено наступний етап – подання проєктних ідей, які стануть основою технічних завдань для проєктів регіонального розвитку, інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини