Ще одного чоловіка засуджено за ухилення від призову на строкову військову службу
Чернігівським районним судом Чернігівської області розглянуто обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно чоловіка за ст. 335 КК України.

Під час судового розгляду прокурором Чернігівської місцевої прокуратури доведено, що мешканець с. Количівка, Чернігівського району та області, будучи повідомленим про необхідність прибуття 15.05.2019 до Чернігівського об'єднаного міського військового комісаріату для відправки до військової частини для проходження строкової військової служби, до Чернігівського об'єднаного міського військового комісаріату не прибув та в подальшому до вказаного військового комісаріату не з’являвся, та не повідомляв про причини своєї неявки, в зв’язку з чим ухилився від призову на строкову військову службу.
Враховуючи зізнавальні показання обвинуваченого, а також наявність обставин, що пом’якшують покарання чоловіку, вироком суду від 03.09.2019 за вчинений злочин обвинуваченому призначено покарання у виді 1 року обмеження волі зі встановленням іспитового строку в 1 рік, інформує Чернігівська місцева прокуратура.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.
Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39
Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.
Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.
До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59
АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою: