Півгодини знадобилося патрульним, аби по гарячих слідах розшукати ймовірного крадія
Сьогодні вночі поліцейські отримали повідомлення про те, що на вулиці Перемоги сталася крадіжка з авто.
Коли патрульні зустрілись із заявником, той повідомив, що приблизно 10 хвилин тому з його автівки викрали акумулятор та магнітолу. Чоловік розповів, що бачив як двоє невідомих, що можуть бути причетних до крадіжки, сіли у ВАЗ-2106 та поїхали.
Відпрацьовуючи прилеглу територію, на вулиці 21-го Вересня охоронці порядку виявили транспортний засіб, який підпадав під орієнтування. В авто знаходилося двоє чоловіків. Під час огляду автомобіля патрульні побачили в салоні викрадену магнітолу, а в багажнику – акумулятор, який згодом упізнав заявник.
На місце події викликали слідчих, повідомила Патрульна поліція Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).