Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 12:46:08

У вересні з 4000 виберуть 160 придатних для служби

31.08.2012   14:39

У залі засідань виконкому Чернігівської міської ради відбулось установче засідання міської призовної комісії щодо організації та проведення осіннього призову громадян України.

На засіданні були присутні – голова комісії, заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров, військовий комісар Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату полковник Володимир Кравчук, начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів Чернігівської міської ради Валерій Селівон, хірург міської лікарні №2, лікар, що організовує роботу медичного персоналу з медичного огляду призовників Володимир Малець та інші.

Володимир Кравчук запевнив, що військкомат до проведення призову “Осінь-2012” повністю готовий, а Володимир Малець підтвердив готовність до роботи працівників медичних комісій.

В серпні 4000 юнаків з Чернігова і Чернігівського району, які підлягають призову, отримали персональні повістки. Загалом, за результатами медичного обстеження та психологічного відбору, до війська буде відібрано й відправлено 120 призовників з обласного центру і 40 з Чернігівського району.

3 вересня розпочинається проведення підготовчих заходів призову – попередній медичний огляд, обстеження, вивчення особистих якостей та направлення на лікування призовників. Медичні комісії працюватимуть до кінця листопада. Цим заходам приділяється досить велика увага. До війська будуть призвані лише ті юнаки, які мають хороший стан здоров’я та морально-психологічні якості й готові до проходження строкової військової служби.

Відправка призовників до Збройних Сил України та інших військових формувань проводитиметься у два етапи, з перервою на час виборів, і розпочнеться 8 жовтня 2012
 

Останні новини Чернігівщини

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині 12:44

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж)).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні 12:39

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 32 пожежі, що виникли внаслідок необережності громадян у поводженні з вогнем, а також спалювання сміття і сухої рослинності.

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 12:27

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво смт Ріпки про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів 12:24

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів площі.

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА 10:24

За результатами проведеного органами державної статистики обстеження робочої сили, у 2019 році забезпечували пропозицію робочої сили на ринку праці Чернігівської області 487 тис. осіб у віці 15 років і старше.