Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 00:21:36

У вересні з 4000 виберуть 160 придатних для служби

31.08.2012   14:39

У залі засідань виконкому Чернігівської міської ради відбулось установче засідання міської призовної комісії щодо організації та проведення осіннього призову громадян України.

На засіданні були присутні – голова комісії, заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров, військовий комісар Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату полковник Володимир Кравчук, начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів Чернігівської міської ради Валерій Селівон, хірург міської лікарні №2, лікар, що організовує роботу медичного персоналу з медичного огляду призовників Володимир Малець та інші.

Володимир Кравчук запевнив, що військкомат до проведення призову “Осінь-2012” повністю готовий, а Володимир Малець підтвердив готовність до роботи працівників медичних комісій.

В серпні 4000 юнаків з Чернігова і Чернігівського району, які підлягають призову, отримали персональні повістки. Загалом, за результатами медичного обстеження та психологічного відбору, до війська буде відібрано й відправлено 120 призовників з обласного центру і 40 з Чернігівського району.

3 вересня розпочинається проведення підготовчих заходів призову – попередній медичний огляд, обстеження, вивчення особистих якостей та направлення на лікування призовників. Медичні комісії працюватимуть до кінця листопада. Цим заходам приділяється досить велика увага. До війська будуть призвані лише ті юнаки, які мають хороший стан здоров’я та морально-психологічні якості й готові до проходження строкової військової служби.

Відправка призовників до Збройних Сил України та інших військових формувань проводитиметься у два етапи, з перервою на час виборів, і розпочнеться 8 жовтня 2012
 

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини