Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 15:51:48

Упродовж тижня рятувальники 101 раз залучались до ліквідації надзвичайних подій і надання допомоги громадянам

09.09.2019   11:07Агенцiя

Упродовж минулого тижня з 02 по 09 вересня щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області чергувало 187 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Вогнеборці ліквідували 82 пожежі, 3 з яких виникли на об'єкті, 17 - в житловому секторі громадян, 6 - на транспорті, 4 - інших та 52 - у природних екологічних системах, зокрема 5 - загорянь на торфовищах, 3 - настилу в лісі, 44 - сухої трави та сміття.
Площа, пройдена вогнем у природних екологічних системах склала близько 138 га.

Упродовж тижня ліквідовано пожежі на торфовищах біля сіл Браниця Бобровицького району, Стодоли Ніжинський району. Триває гасіння пожежі торфу біля сіл Короп'є Козелецького району, Гребля Менського району та Зруб Ніжинського району.

За минулий тиждень на водних об'єктах Сосницького та Срібнянського районів загинуло 2 особи.

Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 7 разів залучалися до дій за призначенням. Знищено 9 одиниць вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, з них

5 артилерійських снарядів калібром 76 мм, 1 - калібром 85 мм, 1 - калібром 122 мм, 1 - калібром 152 мм та 1 мінометну міну калібром 50 мм.

Крім того, підрозділи Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 3 рази залучалися до надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт, повідомила УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

9 років позбавлення волі: апеляційний суд залишив без змін вирок жительці Ніжинщини за вбивство співмешканця 15:41

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок, яким 45-річну жительку Ніжинського району визнано винною в умисному вбивстві свого співмешканця(ч. 1 ст. 115 КК України).

Безбар’єрність, що змінює життя: історія першого робочого місця Марії Бикус 15:19

Іноді один шанс може змінити життя. Для 21-річної Марії Бикус з Борзни таким шансом стала перша робота, яку вона знайшла за сприяння служби зайнятості.

Написати бізнес-план допоможуть в офісах «Зроблено в Україні» 14:54

Безкоштовно, оперативно та якісно — саме так в офісах підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні» допомагають майбутнім підприємцям зробити перший крок до власної справи.

Чернігівські тенісисти з повним комплектом медалей на чемпіонаті України 14:32

З 17 до 21 березня у місті Буча відбувся чемпіонат України з настільного тенісу.

Про партнерство у відновленні – на зустрічі з представниками УВКБ ООН та МЗС Німеччини 14:10

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Генеральною директоркою з питань запобігання кризам, стабілізації, миробудування та гуманітарної допомоги МЗС Німеччини Юлією Монар та заступником

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини