Чоловік відбуватиме покарання у виді 6 років позбавлення волі за пограбування
Новозаводським районним судом м. Чернігова розглянуто обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно чоловіка, обвинувачуваного у нападі з метою заволодіння чужим майном (ч. 1 ст. 187 КК України).
Під час судового розгляду прокурором Чернігівської місцевої прокуратури доведено, що 09.03.2019 зловмисник, перебуваючи ввечері на вул. Промисловій у м. Чернігові, напав на потерпілого з метою його пограбування.
Спочатку обвинувачений душив свою жертву, а коли останній впав на землю, ще й побив. Зрозумівши, що потерпілий вже не здатний чинити опір, чоловік заволодів мобільним телефоном останнього.
При ухваленні рішення судом враховано те, що обвинувачений раніше неодноразово вчиняв злочини аналогічного характеру, вчинив тяжкий злочин, не відшкодував заподіяну шкоду.
Вироком суду від 05.09.2019 за вчинений злочин обвинуваченому призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі.
Набрання вироком законної сили зловмисник очікуватиме під вартою, інформує Чернігівської місцевої прокуратури.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39
У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.
65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35
У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.
SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34
Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31
День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression