Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 12:43:42

Ю.Луценка етаповано до Менської виправної колонії Чернігівської області

31.08.2012   12:41Агенцiя

Сьогодні, 31 серпня, біля 7 години 10 хвилин засудженого Ю.Луценка етапом було вивезено з Київського СІЗО та направлено до Менської виправної колонії (№91) Чернігівської області для відбування покарання у вигляді позбавлення волі на 4 роки відповідно до рішення суду.

Про це інформує Державна пенітенціарна служба України.Сам Ю.Луценко сьогодні ж власноручно на ім’я керівництва СІЗО подав заяву, в якій повідомив, що «…претензій до адміністрації СІЗО, медчастини та персоналу не маю. В ході виїзду до місця відбування покарання порушень не вбачаю».

Додатково інформуємо, що Менська виправна колонія Чернігівської області є єдиною установою в Україні, в якій відбувають кримінальні покарання у вигляді позбавлення волі колишні працівники суду і правоохоронних органів.

Згідно з чинним законодавством до зазначеної категорії осіб відносяться колишні працівники органів суду, прокуратури, внутрішніх справ, служби безпеки, військової служби правопорядку у Збройних Силах України, митних органів, органів охорони державного кордону, органів державної податкової служби, органів і установ виконання покарань, слідчих ізоляторів, органів державної контрольно-ревізійної служби, рибоохорони, державної лісової охорони, інших органів, які здійснюють правозастосовні або правоохоронні функції.

http://www.kvs.gov.ua

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні 12:39

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 32 пожежі, що виникли внаслідок необережності громадян у поводженні з вогнем, а також спалювання сміття і сухої рослинності.

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 12:27

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво смт Ріпки про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів 12:24

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів площі.

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА 10:24

За результатами проведеного органами державної статистики обстеження робочої сили, у 2019 році забезпечували пропозицію робочої сили на ринку праці Чернігівської області 487 тис. осіб у віці 15 років і старше.

У Прилуках роздають продуктові набори

У Прилуках роздають продуктові набори 10:16

У Прилуках створили міський центр допомоги самотнім людям, малозабезпеченим сім'ям, дорослим і дітям з інвалідністю. Ініціатива належить голові громади Олені Попенко. Про це повідомляється на сторінці Прилуцької міської ради у Фейсбуці.