Державні кошти мають бути освоєні ефективно та вчасно, – Наталія Романова
Як триває освоєння в області коштів державного бюджету, проаналізували 6 вересня під час наради під головуванням виконуючої обов’язки голови Чернігівської ОДА Наталії Романової.
Захід відбувся в режимі відеозв’язку за участю керівників міськвиконкомів, голів райдержадміністрацій, міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад, а також представників профільних структурних підрозділів ОДА, держказначейства.
Представники міст, районів та ОТГ прозвітували про стан реалізації проєктів та орієнтовну дату введення об'єктів в експлуатацію.
Області цьогоріч передбачено 751,1 мільйона гривень державних коштів: це фінансування з Державного фонду регіонального розвитку, а також субвенція з держбюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. На рахунки розпорядників коштів надійшло 453,3 мільйона гривень, з яких наразі освоєно менше половини.
Наталія Романова акцентувала увагу на недопустимості зволікання з освоєнням державних коштів, зважаючи на невеликий проміжок часу, який залишився до кінця року. Тим більше, поки що не прийняті урядові рішення про можливість переносу невикористаних коштів на наступний рік. Вона наголосила на персональній відповідальності очільників структурних підрозділів ОДА та керівників на місцях за якісне і вчасне проведення робіт та ефективне використання коштів, інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:09
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59
Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.
До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.
Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26
Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.
25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24
День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression