Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 02:35:38

Прес-тур для висвітлення церемонії нагородження переможців змагань на кращий танковий взвод ЗСУ

07.09.2019   10:00Агенцiя

7 вересня для журналістів вітчизняних засобів масової інформації відбудеться прес-тур для висвітлення церемонії нагородження переможців змагань на кращий танковий взвод Збройних Сил України та тактичного навчання танкової роти.
Представникам ЗМІ Чернігівської області за довідками та акредитацією звертатися до прес-центру оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України за телефоном (098) 397-91-28 або надсилати заявки на акредитацію на електронну адресу: presspivnich@ukr.net, з поміткою «акредитація» (із зазначенням прізвища та ім’я журналіста, назви видання, контактного телефону).

Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА і триватиме до 16:00 6 вересня 2019 року.

Збір акредитованих журналістів - о 08:00 7 вересня на КПП збірного пункту (м. Чернігів, вул. Молодчего 15)

Зустріч представників ЗМІ, які прибуватимуть власним автотранспортом, о 9:00 7 вересня біля стели при в’їзді до селища Гончарівське.

Просимо акредитованих представників ЗМІ мати з собою редакційне посвідчення та паспорт.

Контактова особа: Віталій Кирилов, 097 397 91 28

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.