Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 травня, 01:40:21

Сімейні лікарі звітуватимуть про щеплення дітей

05.09.2019   12:28Агенцiя

Надавати звітність щодо щеплень дітей відтепер входить і в обов’язок сімейного лікаря, якщо батьки дитини уклали з ним декларацію на обслуговування.

Звітність здійснюється в електронному вигляді, що дає можливість отримати інформацію будь-якої миті. Водночас електронний формат дозволяє вести облік вакцин, термін їхньої придатності та відслідковувати графік введення вакцин, затверджений у національному Календарі щеплень.

Щодо Чернігівської міської лікарні №2, то ситуація з вакцинацією тримається під постійним контролем. Сімейні лікарі постійно інформуються на профільних тренінгах та семінарах щодо рекомендацій та вимог звітності організації з контролю та моніторингу вакцинації.

Як прокоментувала лікар-інфекціоніст Оксана Баластрик, у медичному закладі обслуговуються діти віком від 6 років.
У шестирічному віці діти мають отримати три вакцини: 1-ша – від кору, паротиту та краснухи; 2-га – від дифтерії, правця; 3-тя – від поліомiєліту. У 14 років – від поліомієліту. У 16 років – від дифтерії та правця. Верифікація розрахунку потреби в медичних та імунологічних препаратах відбувається на національному рівні.

– Для медичних закладів, які раніше працювали лише виключно із дорослим населенням, – це новий крок, проте складнощів у такому різновиді звітності не виникає. Часу це займає зовсім небагато. Відтепер, зателефонувавши до свого сімейного лікаря, батьки мають отримати всю вичерпну інформацію щодо щеплень своєї дитини. Інформація тримається в умовах суворої конфіденційності: електронний ключ до входу в базу даних має виключно сімейний лікар, з яким укладено декларацію щодо обслуговування дитини, – акцентувала увагу Оксана Баластрик.

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв