Вартість реконструкції Красної площі не змінилась
Днями у ЗМІ поширено інформацію про нібито збільшення вартості робіт із реконструкції Красної площі. Втім це не відповідає дійсності.

Як повідомили в Управлінні ЖКГ міської ради, проектне рішення щодо мощення площі змінили. На прохання істориків гранітну бруківку замінено на клінкер.
Його вкладають на гранітний відсів, хоча спершу планувалось укладення на цементну подушку. Тому виникла потреба у коригуванні проекту, що і вказано у відповідному оголошенні на сайті Prozorro.
При цьому, за словами начальника управління житлово-комунального господарства міськради Ярослава Куца, загальна сума робіт залишилась у межах до 56 мільйонів гривень.
Роботи на Красній площі тривають, термін їх закінчення – до Дня міста 21 вересня, інформує прес-служба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07
Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні
На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03
Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)