Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 23:35:22

У кримінальному провадженні за фактом осквернення монументу "Танк" обвинувальний акт скеровано до суду

04.09.2019   08:04Агенцiя

Як вже раніше повідомлялось,під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури проводилось досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 297 КК України.

У ході досудового розслідування встановлено, що до вчинення злочину причетні двоє чоловіків, які 12.07.2019, близько «23» год. «00» хв., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, нехтуючи моральними засадами суспільства, повагою до тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни, з хуліганських мотивів, підпалили та кинули заздалегідь заготовлену легкозаймисту суміш у скляній пляшці в напрямку монументу, внаслідок чого полум’я охопило його правий бік.

Наразі обом жителям Чернігівської області висунуто обвинувачення в оскверненні пам’ятника, спорудженого в пам’ять тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни - радянських воїнів-визволителів, вчиненому з хуліганських мотивів за попередньою змовою групою осіб (ч. 3  ст. 297 КК України).

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини