Патрульні розшукали та притягнули до відповідальності водія, який заїхав на авто до Літнього театру
На деяких чернігівських Інтернет-ресурсах з’явилася інформація, що під час святкування Першого дзвоника у Літньому театрі один із відвідувачів заїхав на автомобілі прямо до глядацької зали.
Інформація збурила чернігівців та викликала резонанс серед читачів.
Тільки-но інформація про правопорушення надійшла до управління патрульної поліції в Чернігівській області, охоронці порядку встановили особу власника транспортного засобу та знайшли його за місцем мешкання. Громадянин зізнався у скоєнні правопорушення та визнав свою провину.
Патрульні винесли водієві постанову про притягнення його до адміністративної відповідальності за ознаками ч. 1 ст. 122 (порушення встановленої для транспортних засобів заборони рухатися тротуарами чи пішохідними доріжками) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Громадянин сплатив штраф у розмірі 255 гривень на місці за допомогою мобільного терміналу, повфдомила Патрульна поліція Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression