Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 грудня, 12:17:48

В області надзвичайний рівень пожежної небезпеки

02.09.2019   17:17Агенцiя

Про це повідомив перший заступник начальника Управління ДСНС у Чернігівській області Дмитро Бескостий під час щотижневої оперативної наради, яку провела виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Наталія Романова.

Внаслідок сухої та спекотної погоди протягом останніх двох тижнів на території області спостерігається найвищий – 5 клас пожежної небезпеки, що значно збільшило кількість виникнення пожеж у природних екологічних системах.

З початку року на Чернігівщині виникло 1348 пожеж, спричинених випалюванням сухої трави та сміття на відкритих територіях, 26 пожеж у лісових масивах, 3 – на сільгоспугіддях. Небувала кількість пожеж на торфовищах за останні 30 років – 37.

Лише з 19 по 30 серпня виникло 6 пожеж на торфовищах у Борзнянському, Семенівському, Талалаївському, Чернігівському та Сновському районах на загальній площі близько 25 гектарів. Причина – випалювання громадянами сухої рослинності або необережність у поводженні з вогнем.

Існує велика вірогідність, що суха та спекотна погода буде спостерігатись у першій половині вересня. Зважаючи на загрозу виникнення загорянь під час підвищення температурних показників, рятувальники закликають не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки, інформує Департамент з питань цивільного захисту та
оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини