Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 12:23:24

Міліція вилучила контрафакту на 110 тисяч

30.08.2012   13:34

Працівники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області нанесли черговий відчутний удар по цифровому піратству.

Правоохоронці порушили кримінальну справу за статтею 176 частиною 2 Кримінального кодексу України (Порушення авторського права і суміжних прав) відносно жительки Сосницького району, яка привозила з Києва і на ринку райцентру реалізовувала аудіовізуальні товари та фонограми на оптичних носіях інформації (DVD-дисках).

Диски не були марковані контрольними марками України і згідно висновку спеціаліста продукція має ознаки контрафакції. Міліція вилучила у підприємця близько сотні контрафактних диски, оскільки вона не уклала договір з правовласником на розповсюдження аудіовізуальних товарів, чим заподіяла збитків правовласнику майже 110 тисяч гривень.

Підприємцю за порушення авторського права і суміжних прав загрожує штраф від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох  років,  або  позбавлення  волі на строк від двох до п'яти років. Усі конфісковані диски будуть знищені та утилізовані.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко 10:38

Чернігівщина за підсумками 2019 року посіла 2 місце серед областей за темпами росту будівництва, піднявшись на 9 позицій порівняно з попереднім роком.

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій 10:19

Відповідно до затвердженої інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал», з 27.01.2020 розпочинається реконструкція водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної.

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств 10:17

Створення індустріального парку «Менський» є реальним прикладом впровадження інноваційної бізнес-ідеї на території об`єднаної територіальної громади. Кожна громада Чернігівщини у найближчій перспективі може приступити до реалізації інвестпроєктів, які б давали економічний ефект і таким чином залучати в область інвесторів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 січня до 8:00 28 січня 2020 року.

На кордоні знову вилучили марихуану

На кордоні знову вилучили марихуану 08:56

Днями, до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Сеньківка», пішки на вихід з України прибув 35-річний громадянин Молдови.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини