Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 вересня, 18:21:36

Валерій Сарана, Олена Костевич та Володимир Коваленко - Почесні громадяни міста Чернігова. Рішення сесії

29.08.2019   16:30Агенцiя

Рішенням 44-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання 29 серпня присвоєні чергові звання "Почесний громадянин міста Чернігова". Тепер у Чернігові 23 Почесних громадян.

- У 1991 році саме у цей день 29 серпня міська рада прийняла рішення про встановлення національного прапору у залі міської ради та перед входом. Для прийняття цього рішення багато зусиль доклав і Валерій Сарана як голова крайової організації РУХу, - нагадав Владислав Атрошенко депутатам перед голосуванням.

Відтак, звання "Почесний громадянин міста Чернігова" (посмертно) присвоєно Валерію Сарані за видатні заслуги у галузі культури, укріплення демократії та захисту прав людини і громадянина. Валерій Сарана був першим головою чернігівського РУХу. Багатотисячні мітинги Руху, які часто вів Валерій Сарана, розбудили Чернігів до нового життя.

Також за видатні заслуги у галузі спорту та сприяння просуванню позитивного іміджу міста Чернігова в Україні та за кордоном звання "Почесний громадянин міста Чернігова" присвоєне Олені Костевич - спортсменці штатної збірної команди України з кульової стрільби, Олімпійській Чемпіонці 2004 року, дворазовій бронзовій призерці ХХ Олімпійських ігор 2012 року, багаторазовій чемпіонці та призерці чемпіонатів світу та Європи, "Заслуженому майстру спорту України".

За видатні заслуги у галузі науки і освіти та сприяння просуванню позитивного іміджу міста Чернігова в Україні та за кордоном звання "Почесний громадянин міста Чернігова" (посмертно) присвоєно Володимиру Коваленку, кандидату історичних наук, археологу, "Заслуженому працівнику народної освіти України".

Нагадаємо, що звання "Почесний громадянин міста Чернігова" є найвищою відзнакою територіальної громади міста Чернігова, присвоюється громадянам України та інших держав, які своєю професійною та громадською діяльністю зробили вагомий внесок у розвиток міста, що сприяло піднесенню його авторитету як на державному, так і на міжнародному рівні. Право присвоєння звання "Почесний громадянин міста Чернігова" належить виключно міській раді, інформує прес-служба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Захворіло 29 жителів та померло 3 людини - дані щоденного моніторингу поширення COVID-19 на Чернігівщині

Захворіло 29 жителів та померло 3 людини - дані щоденного моніторингу поширення COVID-19 на Чернігівщині 16:26

Результати лабораторних досліджень підтвердили інфікування коронавірусом ще 29 жителів Чернігівщини. Найбільше лююдей захворіло у Чернігові – 16 осіб, 8 – у Чернігівському районі. По 1 хворому в Варвинському, Корюківському, Куликівському, Прилуцькому та Ріпкинському районах.

Правом на отримання податкової знижки вже скористалося 3674 мешканців Чернігівщини

Правом на отримання податкової знижки вже скористалося 3674 мешканців Чернігівщини 14:17

В Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що правом на отримання податкової знижки вже скористалося 3674 громадян, а задекларована сума до повернення з бюджету становить 9,3 млн гривень.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Карантин не завадив знайти роботу

Карантин не завадив знайти роботу 14:08

За допомогою у працевлаштуванні Андрій Сухаренко звернувся до Коропської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості рік тому.

Службовий пес знайшов у пункті пропуску

Службовий пес знайшов у пункті пропуску "запашний" батон 11:43

В автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» за інформацією співробітників СБУ, спільною міжвідомчою групою у складі представників ДПСУ,СБУ та ДФС, було виявлено незвичайну знахідку.