В Чернігові з’являться нові мурали
Нові художні родзинки в центральній частині нашого обласного центру - на будинках по вул. Кирпоноса, 31 (двоповерховому), та по проспекту Перемоги, 81 (триповерховому), мають з’явитися вже до Дня міста, тобто до 21 вересня (хоча один з них може бути до того часу не завершений).
Наразі в цьому міні-сквері (навпроти входу на Центральний ринок) тривають роботи з благоустрою, генеральним підрядником яких є КП «Зеленбуд», а замовником – управління ЖКГ Чернігівської міської ради. Відповідно до затвердженого проекту, мурали на стінах зазначених вище будинків не передбачалися, ця ідея з’явилася вже в процесі, тож проект потребує деякого коригування. Зараз цим оперативно займається фірма-проектант.
Запропоновані ескізи вже розглянули члени комісії, до складу якої входили Чернігівській міський голова Владислав Атрошенко, головний архітектор, представники управління ЖКГ і КП «Зеленбуд». Найбільш схвальні відгуки отримали мурали, на яких зображені вулиці й колоритні будиночки якогось старого європейського міста. Один з них – з квітучими балконами й запаленим ліхтарем, інший – нібито веде кудись удалечінь, де проглядається чи-то море, чи-то гори.
Поки проект перебуває на стадії коригування, генеральний підрядник не озвучує прізвища художника, який виконуватиме ці роботи. Угода з ними поки що не підписана. За словами керівника КП «Зеленбуд» Романа Старікова, це буде місцевий майстер. Поки що не розголошується і вартість створення нових муралів. Втім, роботи мають розпочатися вже наприкінці цього тижня, інформує прес-служба КП «Зеленбуд».
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.