Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 18:26:03

Усі основним пріоритетом указали здоров’я

30.08.2012   08:32

У ході опитування домогосподарств, проведеного органами державної статистики в січні п.р, вивчалася думка жителів області щодо першочергових напрямів спрямування можливих додаткових коштів.

Респондентам було запропоновано визначити три пріоритетні напрями. При значному збільшенні доходів, більше половини домогосподарств спрямувала б додаткові кошти в першу чергу на поліпшення житлових умов; близько половини – на лікування та відпочинок; майже два з п’яти – на придбання побутової техніки; кожне четверте – на покращення харчування, купівлю одягу, взуття та на накопичення; кожне шосте – на отримання освіти; кожне восьме – на придбання автомобіля.

У порівнянні з 2010 р. скоротилися частки респондентів, які витратили б додаткові кошти на купівлю одягу та взуття, їжі та на отримання освіти. Разом із тим зросли частки респондентів, які спрямували б кошти на відпочинок, придбання побутової техніки, придбання житла й автомобіля, на накопичення та лікування.

Одностайною була думка респондентів щодо найважливіших для них соціальних та особистих цінностей. Усі групи домогосподарств основним пріоритетом указали здоров’я (81%), другим – сім’ю та дітей (59%), третім – впевненість у завтрашньому дні та матеріальний добробут (по 33%).

Останні новини Чернігівщини

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками 17:28

Водій автомобіля «Богдан» створив аварійну ситуацію, через що сталося зіткнення з «ВАЗом» на зустрічній смузі руху та «Рено Логан», який перебував на стоянці.

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів 16:57

23 січня, за ініціативи голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (далі ФПО) Ігоря Москаленко в залі засідань Президії ФПО відбулася нарада.

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини