Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 листопада, 00:57:33

Вшанували пам’ять захисників України

29.08.2019   12:18Агенцiя

29 серпня у Чернігові покладанням квітів до меморіальних стел Героям Небесної Сотні та загиблим героям АТОООС вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Як відомо, на підтримку ініціатив громадськості Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621  «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, увічнення їх героїзму та зміцнення патріотичного духу у суспільстві - встановлено День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, що відзначається щорічно 29 серпня.

Ця дата відзначення обрана не випадково. Цей день вже кілька років є народним днем пам’яті, саме 29 серпня 2014-ого року відбулись найтрагічніші події російсько-української війни в боях під Іловайськом, де згідно з офіційними даними загинули щонайменше  220 українських бійців, ще 40 бійців зникли безвісти і 13 військових досі є  заручниками бойовиків.

За п’ять років російсько-українська війна на Сході забрала життя 172 кращих синів Чернігівщини, які поховані на території області.

Останні новини Чернігівщини

Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45

За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).

На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44

Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини