Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 16:46:45

Узгоджували свої дії та не змагалися між собою

29.08.2019   12:04Агенцiя

На порушників накладені штрафні санкції загалом 68 000 грн, повідомив Чернігівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

За результатами розгляду звернення Управління захисту економіки в Чернігівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України адмінколегією територіального відділення прийнято рішення у справі, розглянутій проти ТОВ «НК» (м.Київ) та ФОП Кравченко О.Д. (м.Ірпінь, Київська обл.)., яким визнано вчинення порушення, передбачено п.4 ч.2 ст.6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів тендеру, проведеного військовою частиною А3160 Міністерства оборони України при закупівлі: «Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів».

Узгодженням дій учасниками тендеру є відмова учасників від самостійної участі у тендері та самостійного прийняття рішень щодо формування та зміни конкурсних пропозицій, що полягає у координації поведінки таких суб’єктів, як на стадії підготовки пропозицій, так і на стадії безпосередньої участі в тендері.
Так, в ході розгляду справи встановлено, що відповідачі під час підготовки документації для участі в тендері діяли не самостійно, а узгоджували свої дії та не змагалися між собою, що є обов’язковою умовою участі у конкурентних процедурах закупівель згідно з вимогами чинного законодавства.

Останні новини Чернігівщини

Понад у 15 разів вище норми: патрульні виявили нетверезого водія 13:10

Учора, близько 18-ї години, патрулюючи вулицею Гончою, за порушення Правил дорожнього руху поліцейські зупинили автомобіль Land Rover.

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні пенсіонерки 12:00

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління встановили особу 41-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння золотим ланцюжком із хрестиком 72-річної пенсіонерки.

На Чернігівщині 4,6 тисяч клієнтів служби зайнятості працевлаштовано 11:16

Протягом січня-липня 2026 року на Чернігівщині:

Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16

Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини