Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 14:10:43

Колишній безробітний організовує дитячий відпочинок

29.08.2019   09:25Агенцiя

Найкращі ідеї для бізнесу народжується у професіоналів – людей, які чогось досягли в тій чи іншій сфері. Підтвердженням цього є історія колишнього безробітного, який за сприяння Чернігівського міського центру зайнятості відкрив власну справу у сфері організації дитячого відпочинку.

Протягом 16 років Сергій працював за освітою – в педагогічній сфері. До звільнення очолював кафедру фізичної підготовки в одному з навчальних закладів міста. Займаючи активну життєву позицію, чоловік не обмежував себе роботою в стінах закладу. Волонтерська діяльність в рамках дитячо-юнацької громадської організації дозволила набути цікавого досвіду у проведенні спортивних та культурно-масових заходів для молодого покоління.

Опинившись без роботи, Сергій звернувся до міського центру зайнятості. Враховуючи професійні знання, досвід та організаторські здібності безробітного, кар’єрний радник серед інших варіантів працевлаштування запропонував розглянути можливість відкриття власної справи.

Як виявилось, про ідею монетизувати набутий досвід в організації дитячого дозвілля  Сергій задумувався й раніше, проте стримуючим фактором виступала відсутність фінансової основи. Отож можливість отримати для реалізації своєї бізнес-ідеї виплату допомоги по безробіттю одноразово стала переконливим аргументом для втілення задуманого у життя.

Підприємницька діяльність Сергія полягає у розробці та впровадженні на базі дитячих таборів різноманітних спортивних, театральних вистав, концертів і виступів.

Він переконаний, що дитячий табір – це не лише відпочинок і оздоровлення, але і можливість розвитку емоційного та соціального інтелекту дитини. Маючи спеціальну освіту, підприємець компетентно підходить до вирішення цих завдань.

Сьогодні він активно співпрацює з базою відпочинку «Водограй», яка знаходиться у мальовничому куточку Закарпатської області – селищі Чинадієво.

Останні новини Чернігівщини

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3 10:50

31 березня чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом з керівником міського управління охорони здоров'я Владиславом Кухарем провели зустріч з лікарями міської лікарні №3 для обговорення питань їх роботи з хворими на коронавірус у разі другої хвилі епідемії.

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця 10:13

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням лейтенанта ЗСУ у вчинені злочину, передбаченого ст. 415 ч. 1 КК України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини