Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 18:32:24

Близько 38 тис. земельних ділянок зареєстрували в режимі онлайн фахівці Держгеокадастру Чернігівщини

28.08.2019   08:46Агенцiя

Від початку запровадження електронного сервісу e.land.gov.ua, до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області надійшло 45 056 заяв, сформованих інженерами-землевпорядниками в режимі онлайн.

Фахівці опрацювали 45 056 заяв, за якими зареєстрували в Державному земельному кадастрі 37 855 земельних ділянок, з них цього року – 15 586.

Найбільше ділянок зареєстровано за допомогою електронного сервісу у Городнянському (5 120), Козелецькому (5 010) та Чернігівському (4 045) районах Чернігівської області, інформує прес-служба Держгеокадастру.

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини