Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 вересня, 19:30:23

Міський голова Чернігова про новий дитячий садок: це буде як 5-зірковий готель для дітей

28.08.2019   08:38Агенцiя

Коли відкриють дитячий садок на Масанах – орієнтовно заплановане на цей тиждень. Втім це приблизна дата. Адже головне – довести об’єкт до 100%-вого завершення.

«Ми відходимо від традиційного «перерізання» стрічки, яку намагаються приєднати до якоїсь дати, а потім підрядники ще тижнями та місяцями працюють і дороблюють якісь недоліки. Тому по дитячому садку прошу ще раз звернути увагу на всі зауваження, надані Управлінням державного архітектурно-будівельного контролю Чернігівської міської ради», - сказав Владислав Атрошенко.

Приміром, для дотримання вимог пожежної безпеки зараз розширюють 16 дверних отворів, розмір яких неправильно помилково запланував проектант.

«Під час інспекції об’єкта намагались максимально все перевірити. Щоб після офіційного відкриття дитячого садка все працювало, і дітям було комфортно. Ми дуже ретельно підійшли до перевірки об’єкту. Обладнання, простір для ігор, майданчики – все зроблено якісно. Це буде як 5-зірковий готель для дітей!», - сказав міський голова.

Тому, на думку мера, свято відкриття дитячого садка проведуть тоді, коли всі зауваження будуть відпрацьовані.

Що стосується початку нового навчального року, то всі комунальні служби, а також працівники закладів освіти, культури, охорони здоров’я мають більше уваги приділити благоустрою напередодні 1 вересня.

"Також по деяких об'єктах з тих чи інших причин (тривалі процедури, проблеми з кадрами тощо) ми з затримками заходимо у навчальний сезон. Це не критичне відставання. Прошу на таких об’єктах прибрати сміття, вивезти залишки будівельних матеріалів, обладнання. Це все необхідно, щоб не допустити травмування дітей", - доручив міський Владислав Атрошенко.

Останні новини Чернігівщини

17 кандидатів боротимуться за мандат на довиборах до парламенту в 208-му окрузі

17 кандидатів боротимуться за мандат на довиборах до парламенту в 208-му окрузі 18:51

ЦВК завершила реєстрацію кандидатів у народні депутати на довиборах до Верховної Ради, що відбудуться у 208 одномандатному виборчому окрузі на Чернігівщині.

Захворіло 29 жителів та померло 3 людини - дані щоденного моніторингу поширення COVID-19 на Чернігівщині

Захворіло 29 жителів та померло 3 людини - дані щоденного моніторингу поширення COVID-19 на Чернігівщині 16:26

Результати лабораторних досліджень підтвердили інфікування коронавірусом ще 29 жителів Чернігівщини. Найбільше лююдей захворіло у Чернігові – 16 осіб, 8 – у Чернігівському районі. По 1 хворому в Варвинському, Корюківському, Куликівському, Прилуцькому та Ріпкинському районах.

Правом на отримання податкової знижки вже скористалося 3674 мешканців Чернігівщини

Правом на отримання податкової знижки вже скористалося 3674 мешканців Чернігівщини 14:17

В Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що правом на отримання податкової знижки вже скористалося 3674 громадян, а задекларована сума до повернення з бюджету становить 9,3 млн гривень.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Карантин не завадив знайти роботу

Карантин не завадив знайти роботу 14:08

За допомогою у працевлаштуванні Андрій Сухаренко звернувся до Коропської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості рік тому.